PIEGĀDE UN APMAKSA

Visas cenas veikalā ir norādītas ar  21% PVN. Pasūtījumus pieņemam gan no fiziskām personām,  gan uzņēmumiem.

Eksportējot uz ārzemju uzņēmumu ar derīgu Eiropas Savienības PVN reģistrācijas numuru tiek piemērota 0% PVN likme.

APMAKSAS NOTEIKUMI:

Dotājā brīdī apmaksa ir iespējama:

 • ar bankas pārskaitījumu
 • Izmantojot PayPal norēķinu sistēmu
 • skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī mūsu veikalā “Lucky Fishing Club ” Mūkusalas ielā 72, Rīgā

2. PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS KĀRTĪBA:

 • Izdarot pasūtījumu interneta veikalā, Jūs uz e-pastu saņemsiet rēķinu
 • Ja pasūtījumam ir pasta piegāde, tad lūdzu veiciet veiciet apmaksu izmantojot bankas pārskaitījumu vai PayPal
 • Ja pasūtījumu vēlaties saņemt veikalā ar samaksu uz vietas skaidrā naudā “Lucky Fishing Club” , Mūkusalas ielā 72, Rīgā, tad sagaidiet, kad ar Jums sazināsies mūsu menežeris telefoniski vai pa e-pastu

!!! Mūsu internetaveikals rāda REĀLOS mūsu pašu veikala atlikumus uz konkrētās dienas 9:00, ja Jūs redzat preci internet veikala sistēmā, tad tā ir pieejama uz vietas tādā skaitā kā norādīts sistēmā!

!!! Retos gadījumos dienas laikā ir var izveidoties situācija, ka  kāda pozīcija ir izpirkta dienas laikā vai sistēmā radusies kļūda un Jūsu apmaksātā prece nav pieejama. Šajā gadījumā ar Jums sazināsies mūsu menedžeri un informēs Jūs par situāciju – PĒC JŪSU IZVĒLES:

 • a)atgriezīsim naudu par trūkstošo preci ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā
 • b)vienosimies par preces aizstāšanu ar līdzvērtīgu
 • c) Jūs pilnībā atsakaties no pasūtījuma un mēs atgriezīsim visu Jūsu samaksāto naudu pilnā apmērā ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā

PIEGĀDES TERMIŅI

 1. Preču piegādei pa pastu Latvijas teritorijā un ārpus Latvijas mēs garantējam, ka prece tiks Jums izsūtīta ne vēlāk kā nākošajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas brīža.
 2. Preču saņemšana uz vietas veikalā “Lucky Fishing Club” , Mūkusalas ielā 72, Rīgā iespējama līdzko mūsu mendžeris telefoniski vai pa e-pastu informējis Jūs, ka pasūtījums atlasīts. Darba dienās veikala darba laikā tas notiek dažu stundu laikā no pasūtījuma brīža, brīvdienās un ārpus darba laika izdarītajiem pasūtījumiem – nākošajā darba dienā.

Piegāde Lavijā

Piegāde pa pastu:

Piegāde pa pastu (reģistrēta sīkpaka vai paka) visā Latvijas teritorijā ir bez maksas, ja pasūtījuma gala summa  (ar jau piemērotām atlaidēm, ja tādas ir) ir lielāka par 44.99EUR . Ja pasūtījuma summa ir mazāka, tad piegādes maksa ir 4EUR.

Jaunums no 09.05.2018! Piegāde ar “Omniva” pakomāta sistēmu:

Piegāde uz “Omniva” pakomātiem Latvijas teritorijā ir bez maksas, ja pasūtījuma gala summa  (ar jau piemērotām atlaidēm, ja tādas ir) ir lielāka par 44.99EUR . Ja pasūtījuma summa ir mazāka, tad piegādes maksa ir 4.50EUR. 

Uzmanību! Uz “Omniva” pakomātiem nav iespējams piegādāt lielgabarīta preces – spiningus, uztveramos tīkliņus, u.c. priekšmetus, kuru garums ir lielāks par 60cm. 

 

Piegāde ārpus Latvijas teritorijas:

Piegāde ārpus Latvijas robežām pa pastu tiek nodrošināta izmantojot “VAS Latvijas Pasts” reģistrēta sīkpaku (līdz 1kg, garums ne vairāk par 90cm) pārrobežu pārsūtīšanas pakalpojumu servisu ar sūtījuma atsekošanu tiešsaistē.

Jebkura Eiropas Savienības valsts – EUR 6.99

Jebkura cita pasaules valsts – EUR 11.99

Par ārvalstu pasūtījumu, kura kopējais svars pārniedz 1kg (piemēram kombinezoni, apavi, ledusurbji utml.), kā arī par lielgabarīta precēm, kuru tramsportēšanas garums pārsniedz 1m (makšķerkāti) var tikt piemērota papildus maksa, kura tiks precizēta savstarpēji saskaņojot ar klientu.

Orientējošie piegādes termiņi Eiropas Savienibā parasti ir 3-5 darba dienas no sūtījuma izsūtīšanas brīža, sūtījumi uz pārējām pasaules valstīm variējas atkarībā no valsts, tomēr parasti nepārsniedz 2 nedēļas jebkurai pasaules vietai.

Uzmanību!  Pasūtījumiem ārpus Latvijas teritorijas mēs garantējam preces piegādi un nodošanu VAS “Latvijas pasts” un nosūtam klientam pasta sūtījuma numuru, kas ļauj atsekot preces piegādes procesu.  Mēs neuzņemamies nekādu atbildību un nepieņem pretenzijas pār tālāku preces piegādi, termiņiem, sūtījuma nozaudēšanu vai bojājumu, iespējamiem nodokļiem un muitas nodevām (ārpus Eiropas savienības).

 

Pēc klienta pieprasījuma, atsevišķi vienojoties, iespējamas  arī citas piegādes metodes un pārvadātāji. Ja vēlaties ko citu, tad lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu info@lucky-fishing.lv vai telefonu 00371 29805034.

PREČU ATGRIEŠANA UN GARANTIJAS

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu tiešsaistē iegādātas preces iespējams atgriezt   14  dienu laikā pēc preces saņemšanas. Šādā gadījumā mēs atgriezīsim Jums pilnu sākotnējo preču vērtību un piegādes izmaksas, taču Jums pašiem jāsedz preču atpakaļsūtīšanas izmaksas. Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā un tālākpārdošanai derīgā stāvoklī. Saskaņā ar likumdošanu Jūs esat atbildīgs par pienācīgu preču saglabāšanu laikā, kamēr tās atrodās pie Jums un bojātas preces atgriešana var būt par iemeslu pilnīgam vai daļējam samaksas atgriešanas atteikumam.  Mēs atgriezīsim Jums naudu par korekti atgrieztām precēm, ne vēlāk kā 14  dienu laikā no preču atpakaļsūtījuma saņemšanas, atmaksa tiks veikta izmantojot to pašu maksājuma veidu ar kādu ticis veikts sākotnējais pirkums.

Preču garantijas termiņi un garantijas nosacījumi

Lielākā daļa no mūsu piedāvātā sortimenta precēm ir nolietojami izejmateriāli (mānekļi, makšķerauklas, atsvariņi, aksesuāri u.c.), kuriem netiek nodrošināta nekāda termiņgarantija, izņemot gadījumus, ja tie tiek saņemti bojāti piegades brīdī – šādā gadījumā tos iespējams atgriezt sadaļā  “Preču atgriešana 14 dienu laikā” norādītajā kārtībā.

Dažām preču grupām (makšķerkāti, spoles, apģērbs un apavi utml.) saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu tiek nodrošināta ierobežota 2 gadu garantija privātpersonām. Garantija neeaatiecas uz jebkādiem preču mehāniskiem bojājumiem, kuri radušies pircēja darbību rezultātā vai to cēlonis ir preču lietošana neatbilstoši preču ražotāja paredzētajiem lietošanas nosacījumies un/vai nepiemērotos apstākļos.

Juridisko saistību atruna:

Pasūtījumu izdarīšana WWW.LUCKY –FISHING.LV reglamentējas ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” un citiem Latvijas Republikas un Eiropas savienības normatīvajiem aktiem, kas reglamentē preču pārdošanu elektroniskā vidē. Izdarot pasūtījumu Jūs apliecinat, ka esat iepzinušies ar preču piegādes, apmaksas u.c. noteikumiem, kā arī Jums ir zināmas likumdošanā noteiktās pasūtītāja un pārdevēja tiesības un saistības. Visi strīdi un nesaskaņas ir risināmi tikai rakstiski Latvijas Republikas un Eiropas savienības likumdošanā noteiktajā kārtībā.